اخبار

ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر و مدرس علوم انسانی مبتنی بر اندیشه شهید مطهری(ره)

اطلاعیه شیوه نامه اجرایی دوره تربیت پژوهشگر و مدرس علوم انسانی مبتنی بر اندیشه شهید مطهری(ره)

در رشته های علوم اجتماعی، علوم سیاسی، اقتصاد، علوم تربیتی و سواد رسانه

 

دومین دوره تربیت مدرس بینش مطهر ویژه بازنشستگان و خانواده های پاسداران

مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی با همکاری

کانون بازنشستگان و مرکز فرهنگی خانواده دانشگاه جامع امام حسین(ع) بر گزار می کند:

دومین دوره تربیت مربی و مدرس

تمدید ثبت نام اولین‌دوره جذب وتربیت مدرس، تحلیلگر و سخنور علوم‌سیاسی

قابل توجه کلیه علاقمندان و پژوهشگران عرصه علوم سیاسی، ثبت نام اولین‌دوره جذب وتربیت مدرس، تحلیلگروسخنور علوم‌سیاسی از سوی مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی دانشگاه جامع امام حسین(ع) به صورت حضوری و مجازی تا ۲۷ تیرماه تمدیدشد.

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه در سراسر کشور

پیرو زمانبندی صورت گرفته مراسم افتتاحیه دوره های استخدام، انتخاب مدرس و پژوهشگر و نیز جذب و انتخاب معلم و مربی در سراسر کشور در حال برگزاری است . تصاویر ذیل منعکس کننده حضور سراسری در تمامی استان های کشور است.

همایش بزرگ تهران: افتتاحیه دوره ها

به اطلاع کلیه اندیشه جویان و ثبت نام کنندگان تهرانی در دوره های استخدام، انتخاب مدرس و پژوهشگر و نیز دوره جذب و انتخاب معلم و مربی می رساند، مراسم افتتاحیه همایش روز پنج شنبه ۱۴ تیرماه، راس ساعت ۹ در محل پردیس نسیبه برگزار خواهد شد.

 

زمان و مکان برگزاری افتتاحیه دو دوره در استان های مختلف

زمان و مکان برگزاری افتتاحیه  دو دوره(دومین دوره استخدام، انتخاب مدرس و پژوهشگر واولین دوره جذب، و تربیت معلم و مربی) در استان های مختلف

تمدید زمان ثبت نام اولین دوره جذب و تربیت معلم ویژه دانشگاه فرهنگیان

پس از استقبال گسترده علاقمندان و متقاضیان اولین جذب و تربیت معلم و مربی تا ۱۲ تیرماه تمدید شد. لازم به ذکر است که این زمان دیگر تمدید نخواهد شد لذا متقاضیان می بایست حداکثر تا ساعت ۲۴ روز ۱۲ تیرماه به مهم اقدام نمایند.

اولین دوره تربیت مدرس علوم سیاسی بر مبنای نظام فکری استاد مطهری(ره)

مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی دانشگاه امام حسین (ع) و موسسه بینش مطهر در راستای ارتقاء سطح فکری جامعه و لزوم تجهیز آحاد مردم به یک نظام فکری محکم و دقیق و با توجه به ضرورت فراگیری اندیشه­های استاد شهید مطهری (ره)، بنا دارد دوره ویژه­ای با عنوا

دوره تربیت مربی سواد رسانه ای تخفیف خورد

اولین دوره تربیت مربی سواد رسانه ای و فضای مجازی مبتنی بر نظام اندیشه دینی شهید مطهری ره تنها با قیمت ۱۲۰ هزار تومان برگزار خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار