آخرین دستاوردها

ویرایش دوم کتاب تربیت ولایی منتشر شد

ویرایش دوم کتاب تربیت ولایی به همت مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی منتشر شد. ویراست دوم کتاب تکمیل و تدقیق ویراست نخست است.

مفهوم شناسی نفوذ در بیانات رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۴

فایل گزارش راهبردی «مفهوم شناسی نفوذ در بیانات رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۴» را میتوانید در پیوست مطلب دریافت نمایید

تحلیلی بر سند توسعۀ پایدار ۲۰۳۰

مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی تازه ترین اثر خود را منتشر کرد:

جدیدترین شماره صالحین با همکاری مرکز مطالعات منتشر شد

معاونت تعلیم و تربیت بسیج مستضعفین در راستای تقویت مبانی نظری حلقه های صالحین با همکاری مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی، شماره دیماه نشریه صالحین را منتشر کرد.

گزارش راهبردی یمن معاصر در آیینه تاریخ: خیزش شیعیان و مقابله غرب

با گذشت نزدیک به پنجاه روز از انقلاب شیعیان یمن و به قدرت رسیدن جریان شیعه الحوثی و انصارالله در این کشور، ائتلافی از کشورهای منطقه به رهبری عربستان سعودی تصمیم به مداخله نظامی در یمن به نفع دولت و رئیس‌جمهور غرب‌گرای برکنار شده

جدیدترین شماره نشریه صالحین منتشر شد

معاونت تعلیم  و تربیت بسیج سازندگی با همکاری مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی جدیدترین شماره نشریه صالحین را منتشر کرده است. این نشریه در هفته های آتی به تمام دفاتر نواحی بسیج سراسر کشور ارسال خواهد شد.

گزارش راهبردی سیاستگذاری فضای مجازی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب

گزارش راهبردی «سیاستگذاری فضای مجازی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب» به همت مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی منتشر شد. در مقدمه این گزارش میخوانیم:

بررسی ابعاد انتقال فناوری در قرادادهای جدید نفتی: از امکان تا راهکار

مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی تازه ترین تولید خود با عنوان «بررسی ابعاد انتقال فناوری در قرادادهای جدید نفتی: از امکان تا راهکار» را جهت انتشار آماده کرده است. در مقدمه این کتاب میخوانیم:

خانواده مقاومتی؛ کنشگری فعال زن در تشکیل خانواده

ساختمان پلاسکو در جلوی چشمان همگان فرو ریخت. مطئمنا این ساختمان مقاومت لازم را نداشت که فاجعه‌ای آنچنان را رقم زد. همین سرنوشت با شدت بیشتری در مورد خانواده ایرانی در حال رخ دادن است.

صفحه‌ها

اشتراک در آخرین دستاوردها