آخرین دستاوردها

گزارش راهبردی یمن معاصر در آیینه تاریخ: خیزش شیعیان و مقابله غرب

با گذشت نزدیک به پنجاه روز از انقلاب شیعیان یمن و به قدرت رسیدن جریان شیعه الحوثی و انصارالله در این کشور، ائتلافی از کشورهای منطقه به رهبری عربستان سعودی تصمیم به مداخله نظامی در یمن به نفع دولت و رئیس‌جمهور غرب‌گرای برکنار شده

جدیدترین شماره نشریه صالحین منتشر شد

معاونت تعلیم  و تربیت بسیج سازندگی با همکاری مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی جدیدترین شماره نشریه صالحین را منتشر کرده است. این نشریه در هفته های آتی به تمام دفاتر نواحی بسیج سراسر کشور ارسال خواهد شد.

گزارش راهبردی سیاستگذاری فضای مجازی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب

گزارش راهبردی «سیاستگذاری فضای مجازی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب» به همت مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی منتشر شد. در مقدمه این گزارش میخوانیم:

بررسی ابعاد انتقال فناوری در قرادادهای جدید نفتی: از امکان تا راهکار

مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی تازه ترین تولید خود با عنوان «بررسی ابعاد انتقال فناوری در قرادادهای جدید نفتی: از امکان تا راهکار» را جهت انتشار آماده کرده است. در مقدمه این کتاب میخوانیم:

خانواده مقاومتی؛ کنشگری فعال زن در تشکیل خانواده

ساختمان پلاسکو در جلوی چشمان همگان فرو ریخت. مطئمنا این ساختمان مقاومت لازم را نداشت که فاجعه‌ای آنچنان را رقم زد. همین سرنوشت با شدت بیشتری در مورد خانواده ایرانی در حال رخ دادن است.

رو به روشنایی؛ مباحث اندیشه ای در عرصه بین الملل بزودی منتشر خواهد شد

کتاب پیش رو محتواهای ارائه شده در  دوره همام است که در پاییز و زمستان ۱۳۹۴ در مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی برگزار گردید. درس گفتارهای این جلسات در قالب ۳ جلد کتاب تدوین شده است.

آماده سازی کتاب ملک مستضعفین

بخشی از پیشگفتار کتاب:

بدون مرز در آستانه انتشار

کتاب پیش رو محتواهای ارائه شده در  دوره همام است که در پاییز و زمستان ۱۳۹۴ در مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی برگزار گردید. درس گفتارهای این جلسات در قالب ۳ جلد کتاب تدوین شده است.

تربیت دینی مبتنی بر آرای استاد پناهیان

کتاب «تربیت دینی؛ مبتنی بر آرای حجت الاسلام علیرضا پناهیان» از سوی مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی آماده گردیده و به زودی وارد بازار خواهد شد. 

انتشار کتاب فرماندهی تربیتی

مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی تازه ترین تولید خود به نام «فرماندهی تربیتی؛ پاسخ به پرسشهای فرماندهان پیرامون فعالیتهای تربیتی بسیج» را روانه بازار کرد. این کتاب در قطع رقعی و در ۶۸ صفحه تهیه و تنظیم شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در آخرین دستاوردها