تربیت و اقتصاد

بررسی ابعاد انتقال فناوری در قرادادهای جدید نفتی: از امکان تا راهکار

مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی تازه ترین تولید خود با عنوان «بررسی ابعاد انتقال فناوری در قرادادهای جدید نفتی: از امکان تا راهکار» را جهت انتشار آماده کرده است. در مقدمه این کتاب میخوانیم:

هیچگونه نگاه تعاملی و سیستمی در این برنامه‌ها وجود ندارد

گزارش نشست نقد و بررسی ۱۲ برنامه ملی اقتصاد مقاومتی

دوره آموزشی تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی

اگر تلاش در جهت گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی را ضرورتي مهم در جهت تحقق آن بدانیم، آگاهی بخشی عمومی و ارتقای سطح دانشی اقشار جامعه شامل تبیین ضرورت و اهداف، مفهوم شناسی واژگان کلیدی این گفتمان، افزایش سطح سواد و مهارت‌های

انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی برگزار می کند

مجمع عمومی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی با حضور اساتید و اعضاء انجمن در روز پنج شنبه ۱۶ دی | ۹

جستاری در اقتصاد مقاومتی مردم سالار

اقتصاد مقاومتی مردم سالار

دکتر طاها رمضانی

دوره آموزشی تربیت مبلغ اقتصاد مقاومتی (ویژه طلاب)

بسمه تعالی

دوره آموزشی تربیت مبلغ  اقتصاد مقاومتی(ویژه طلاب)

دریافت گزارش راهبردی از چرخش سانتریفیوژها تا چرخش صنعت

 «سانتریفیوژ خوب است که بچرخد، به شرطی که چرخ صنعت هم بچرخد.» این سخنی بود که رئیس‌جمهور روحانی در تبلیغات ریاست جمهوری خود عنوان کرد. چرخیدن چرخ صنعت یا به عبارت بهتر مسئله «اقتصاد» مهم‌ترین دغدغه‌ای بود که از ابتدای دور جدید مذاکرات، روی آن تأکید می‌شد. گره زدن مسئله تحریم‌ها به مشکلات پیش روی کشور، استراتژی اصلی در پیشبرد مذاکرات بود

دریافت نسخه دیجیتال چگونه خانواده خود را مقاوم کنیم؛ شناخت برنامه عمل خانواده در اقتصاد مقاومتی

ما با یک جنگ اقتصادی روبه‌رو هستیم که مثل هر جنگ دیگری هرکسی از خود سؤال می‌کند که سنگر من کجاست؟ در پاسخ به این سؤال، مسئله «نقش‌ها» مطرح می‌شود که هرکسی چه نقشی در اقتصاد مقاومتی دارد؟ ما دو دسته نقش در اقتصاد مقاومتی داریم: نقش‌های فردی و نقش‌های جمعی.

جزوه راهنمای مدرسان اقتصاد مقاومتی

مسئله اقتصاد مقاومتی، از آن دسته کلیدواژه‌هایی است که هنوز در جامعه و در میان قشر نخبگانی و عموم مردم، به‌درستی فهم نشده است. عده‌ای هنوز در ضرورت این مسئله مانده و عده‌ای علی‌رغم فهم ضرورت مسئله، نمی‌دانند که مسیر چیست و وظیفه، نقش و جایگاه آنان در پازل اقتصاد مقاومتی، کجاست.

دوره آموزشی تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی

دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی با هدف جذب و آموزش و تربیت فعالان و دغدمندان دانشگاهی به‌منظور آماد‌ه‌سازي ايشان جهت تدریس نظریه اقتصاد مقاومتی و تبلیغ و ترویج اين گفتمان، برگزار مي‌گردد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - تربیت و اقتصاد